Tomasz Doroż

Magister wychowania fizycznego, dyplomowany nauczyciel jogi wg metody B. K. S. Iyengara. Jogę praktykuje od 18 lat, naucza od 12. Zafascynowany pracą z ciałem, oddechem i umysłem poprzez: ruch, oddech i świadomość. Wciąż odkrywa i doskonali siebie przez jogę, taniec oraz medytację.

Dużo zawdzięczam jodze, chociaż wiem że jestem na początku drogi i jestem ogromnie wdzięczny za to, że mogę doświadczać i dzielić się tym wszystkim co joga daje.”

Beata Stec

Jestem certyfikowanym instruktorem jogi wg metody BKS Iyengara od 2016 r. w stopniu Introduktory II.
Jogę wg tej metody praktykuję od ok. 2006 roku. Na przestrzeni tego okresu szkoliłam się u nauczycieli polskich i zagranicznych.
Praktykę jogi z nauczycielem  rozpoczęłam w Hiszpanii w okolicach 1999 i 2000 roku. Tam też zdobyłam mój pierwszy dyplom instruktora hatha jogi. Przez okres mojego pobytu w Hiszpanii, gdzie spędziłam 20 lat miałam do czynienia z różnymi metodami jogi (kundalini,astanga), jak też wieloma formami pracy z ciałem i umysłem.
Fascynuje mnie jak te dwie formy kształtują się i wpływają na siebie wzajemnie. Nauka w tym temacie jest moja pasją, którą wciąż pragnę kontynuować.