Beata Stec

Jestem certyfikowanym instruktorem jogi wg metody BKS Iyengara od 2016 r. w stopniu Introduktory II.
Jogę wg tej metody praktykuję od ok. 2006 roku. Na przestrzeni tego okresu szkoliłam się u nauczycieli polskich i zagranicznych.
Praktykę jogi z nauczycielem  rozpoczęłam w Hiszpanii w okolicach 1999 i 2000 roku. Tam też zdobyłam mój pierwszy dyplom instruktora hatha jogi. Przez okres mojego pobytu w Hiszpanii, gdzie spędziłam 20 lat miałam do czynienia z różnymi metodami jogi (kundalini,astanga), jak też wieloma formami pracy z ciałem i umysłem.
Fascynuje mnie jak te dwie formy kształtują się i wpływają na siebie wzajemnie. Nauka w tym temacie jest moja pasją, którą wciąż pragnę kontynuować.

Ania Rączka

Swoją niezwykłą przygodę z jogą rozpoczęłam 7 lat temu. W jodze odkryłam, że systematyczna praktyka wpływa nie tylko na moje ciało, ale także pogłębia mój oddech, wycisza umysł i zmienia sposób postrzegania rzeczywistości. Joga nieustannie uczy mnie pokory, cierpliwości, otwartości, akceptacji swoich ograniczeń oraz szerszego spojrzenia na siebie i drugiego człowieka.

Zagadnienie wzajemnych relacji między umysłem i ciałem zawsze było dla mnie interesujące, dlatego jako psychoterapeuta w trakcie szkolenia nieustannie poszerzam swoją wiedzę w Instytucie Treningu i Edukacji psychoterapii Gestlat. Ogromnie fascynuje  mnie to jak świat jogi harmonijnie uzupełnia się z nurtem Gestlat.

Obecnie jestem w trakcie przygotowania do Certyfikacji Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce pod okiem Tomasza Doroż.

 Z natury jestem dociekliwa, kocham ruch oraz pracę z ciałem,  uwielbiam się uczyć i dzielić wiedzą z innymi.

Tomasz Doroż

Magister wychowania fizycznego, dyplomowany nauczyciel jogi wg metody B. K. S. Iyengara. Jogę praktykuje od 18 lat, naucza od 12. Zafascynowany pracą z ciałem, oddechem i umysłem poprzez: ruch, oddech i świadomość. Wciąż odkrywa i doskonali siebie przez jogę, taniec oraz medytację.

Dużo zawdzięczam jodze, chociaż wiem że jestem na początku drogi i jestem ogromnie wdzięczny za to, że mogę doświadczać i dzielić się tym wszystkim co joga daje.”