Grafik zajęć ważny od 20 stycznia 2020 r.

Poniedziałek

17.00 do 18.30 początkująca 

18.30 do 20.00 zaawansowana

Środa 18.00 do 19.30 łączona
Piątek

17.30 do 19.00 początkująca

 
GRUPA POCZĄTKUJĄCA – zajęcia są przeznaczone dla osób rozpoczynających praktykę jogi wg metody Iyengara B. K. S.. Obejmują one w swoim zakresie naukę podstawowych asan. Są to pozycje stojące, skłony w przód, skręty ciała, oraz wygięcia w tył. Każde zajęcia zawierają w sobie również naukę relaksu w Savasanie (martwe ciało).
 
 
GRUPA ZAAWANSOWANA – przeznaczona jest dla osób, które praktykują hatha jogę wg metody B. K. S. Iyengara, od co najmniej trzech miesięcy. Są to zajęcia bardziej dynamiczne, zaś, asany zostają połączone w całe sekwencje. Uczymy się zaawansowanych pozycji stojących, siedzących, skłonów, skrętów, wygięć do tyłu, a także asan odwróconych. Zajęcia są bardziej nastawione na odczuwanie i doświadczanie swojego ciała. Do grupy zapraszamy osoby pragnące poćwiczyć głębiej i intensywniej.
 
 
GRUPA ŁĄCZONA– przeznaczona jest dla osób już ćwiczących jak i początkujących.
 
 
LEKCJA INDYWIDUALNAto spotkanie z nauczycielem w relacji 1:1. Celem 1,5 h zajęć jest dostosowanie praktyki do indywidualnych potrzeb ucznia. Zajęcia, po uzgodnieniu, odbywają się na sali gimnastyczna w Medycznej Szkole Policealnej lub w miejscu dogodnym dla ucznia.
 

Akceptujemy karty: MultiSport Plus, FitProfit, FitSport, OKSystem.

 
Kontakt:
509 700 183 Tomasz